so 26.9.2009 |

Zápas Dvůr K.n.L. - Plzeň

Na svoje první body v premiérovém extraligovém ročníku si musí minimálně do příštího kola počkat nováček soutěže Dvůr Králové. Svému soupeři stačil pouze v úvodu první půle a stavu 4:4. V dalším průběhu si Plzeň udržovala 2-3brankové vedení, které tři minuty před koncem narostlo už na rozdíl sedmi branek 12:19. Ještě do poločasu ale Dvůr Králové dokázal snížit na 15:19. Ve druhé půli si hostující celek neustále udržoval bezpečné vedení. Pouze jednou se domácím podařilo snížit na nadějný rozdíl tří branek (21:24), ale v dalším průběhu již zkušenější hosté neponechali nic náhodě. V závěru utkání narostl náskok Plzně už na deset branek a stejným rozdílem ve prospěch Západočechů také zápas skončil. Výraznou měrou se na něm podíle s dvanácti brankami Bečvář.